KONST / Litografier / Litografi 12836111

nr 1283 6111

Christer Sandelin

(f. 1961), Sverige

Litografi, Pojke. Signerad, numrerad 25/40. Motivet: 30x30 cm

Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:42:33

16/10 14:31:01 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Christer Sandelin

Läs mer om Christer Sandelin